Wszystkie kolekcje
Ustawienia
Integracja strony Kariera
Jakie dane są wysyłane na stronę Kariera?

Dane wysyłane na stronę Kariera

Anna Sykut avatar
Napisane przez Anna Sykut
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Kiedy umieszczasz ogłoszenie na stronie Kariera, w API do integracji ze stroną wysyłane są podstawowe dane każdego publikowanego ogłoszenia:

"nrRef" - numer referencyjny rekrutacji, do której ogłoszenie zostało utworzone

"recruitmentId" - unikalne ID rekrutacji w systemie

"advertId" - unikalne ID danego ogłoszenia

"advertPublishId" - unikalne ID publikacji

"url" - adres www, pod którym umieszczone jest ogłoszenie

"awarded" - informacja o tym, czy ogłoszenie ma być promowane

"validStart" - data startu publikacji

"validEnd" - data zakończenia publikacji

"title" - nazwa rekrutacji

"applicationForm" - adres formularza aplikacyjnego

"language" - język ogłoszenia

"advertTemplate" - nazwa szablonu, z którego ogłoszenie zostało utworzone

"name" - tytuł ogłoszenia

"headerPhoto" - obrazek nagłówka (link)

"description" - opis stanowiska

"geolocation" - lokalizacja przypisana do ogłoszenia

Opcjonalnie znajdują się tam też nastepujące dane:

"requirements" - dane z sekcji Wymagania (jeśli została użyta w szablonie ogłoszenia)

"responsibilities" dane z Sekcji Oczekujemy (jeśli została użyta w szablonie ogłoszenia)

"benefits" - dane z sekcji Oferujemy (jeśli została użyta w szablonie ogłoszenia)

"companyId" - unikalne ID klienta, dla którego prowadzona jest rekrutacja (przy włączonym module CRM)

Więcej informacji o API publicznym do integracji ze stroną Kariera znajdziesz TUTAJ.

Jeśli chcesz, aby do API wysyłane były dodatkowe informacje o publikowanym procesie, tutaj znajdziesz informację, jak to zrobić.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?