Przejdź do głównej zawartości

Jak zintegrować skrzynkę systemową z Traffitem?

Integracja skrzynki systemowej

Napisane przez Alicja Warczak

Przejdź do Ustawienia -> Skrzynki systemowe, a następnie +Dodaj skrzynkę:

Wybierz typ skrzynki e-mailowej:Gmail, IMAP, Exchange lub Office365 Business Accounts:

Następnie kliknij Dalej i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Zostaniesz zapytany m.in. o to, które foldery systemowej skrzynki e-mailowej mają być zintegrowane z Traffitem oraz folder, w którym mają być zapisywane wiadomości wysyłane z Traffita. Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych informacji kliknij Zapisz.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?